KONTAKT

Radi vám poskytneme bližšie informácie o výrobe a dohodneme si s vami stretnutie. Neváhajte nás kontaktovať.


PODNIKOVÁ PREDAJŇA OZETA:

Otváracie hodiny: 
  • Po-Pi: 8:00-16:00
  • So: zatorené
  • od 14.1.2021 - otvorené pre predaj rúšok cez okienko
  • o prípadných zmenách otváracích hodín sa môžete informovať 
  • na podnikovej predajni na tel. č. 00 421 903 504 680
  • Do predajne môžete vstúpiť:
  • len s rúškom alebo s iným zakrytím úst a nosa
  • len s rukavicami alebo použi dezinfekciu

OZETA NEO a.s.

Dopravná 9

955 32 Topoľčany

SLOVAKIA 

NEW BUSINESS:

Ján KLIMEK

Director for Strategy and Business Development

TEL.: +421 38 5363 911

GSM: +421 902 997 305

klimek@ozetaneo.comVážení zákazníci,
v súlade s ochranou zdravia ponúkame predaj rúšok cez okienko v podnikovej predajni OZETA.

KONTAKT:

  • TEL: 00421 38 5363 911
  • GSM: 00421 903 504 680

Hovorili o nás

FORBES

Ozeta mení svoj výrobný program. Namiesto pánskych oblekov šije rúška


Jeden z najväčších výrobných závodov na Slovensku zmenil pred niekoľkými dňami štandardný výrobný program a namiesto pánskych oblekov sa pustil do výroby ochranných rúšok. Reaguje tak na ich kritický nedostatok na trhu.

Vyše 250 zamestnancov vo výrobnom závode v Topoľčanoch sa do šitia rúšok pustilo v pondelok 16. marca. Odevná firma tam odvtedy vyrába dva druhy ochranných rúšok na opakované použitie - z bavlnenej tkaniny a zo špeciálnej netkanej textílie vyvinutej na použitie v zdravotníctve, ktorá má potrebné atesty a certifikáty.

Prežila si znárodnenie, konkurz aj úplný koniec výroby.
Značka Ozeta však ožíva

"V súčasnosti sa Ozeta Neo snaží uspokojiť dopyty, ktoré sú prioritné pre ochranu ohrozených skupín obyvateľstva a kľúčové sektory hospodárstva," vysvetľuje firma. Odberateľmi sú hlavne priemyselné, potravinárske a dopravné podniky, siete predajní potravín, mestské a obecné úrady, domovy sociálnych služieb a ďalšie štátne inštitúcie. Do dnešného dňa vyexpedovali viac ako 50-tisíc rúšok.

O Ozete

Jedna z najstarších firiem na Slovensku prežila znárodnenie, konkurz aj úplný koniec výroby. Počas takmer 80-ročnej histórie dokonca menila názov až štyrikrát. Jej novodobá história sa začala písať v roku 2012, keď Ozetu od pôvodných majiteľov prevzal Jozef Špirko, bývalý partner Penty, a v priebehu roka do odevného závodu investoval viac ako milión eur. Značka nadviazala na starú tradíciu a okrem výroby oblečenia začala budovať aj maloobchodnú sieť predajní.

V súčasnosti má odevná firma závod v Topoľčanoch, ktorý je najväčším výrobcom pánskej konfekcie na Slovensku. Zamestnáva stovky pracovníkov, no šijú len zlomok toho, čo za starých čias. Väčšina produkcie mieri do západnej Európy, najmä do Nórska, Fínska, Dánska či Švédska. "Je to presne opačne ako v minulosti, pred 89. rokom totiž tvorila gro odbytu východná Európa," povedal pre Forbes.sk v roku 2018 obchodný riaditeľ Ján Klimek.

Dnes veria, že táto mimoriadna krízová situácia nepotrvá dlho a zamestnanci sa čo najskôr budú môcť vrátiť k pôvodnému výrobnému programu, šitiu pánskej konfekcie.

Našli ste chybu? Napíšte na editori@forbes.sk